Leden 2010

version 0.4 - Fashion Circus

31. ledna 2010 v 10:33 | martyn |  layouts

1000 x 550

tak tu máme konečně ten novej "lejáut" :D no původně to měl být layout s pánskejma hadrama, asi retro sem chtěl udělat, víte ne ? ale naskytli se mi tyhle dvě fotky co tam sou ta větnamka a ještě ta jedna nějaká, ty se mi líbili tak tam sou, nevim proč fashion circus, ale prostě fashion circus :D Jinak tu mám i menu :) + resources, a musim ještě časem vyřešit affka, udělam na to někdy sekci. I když ten layout neni podle mejch představ, chtel sem aby to vypadlo jinak ale nechtel sem ho delat znova, tak se mi trochu líbí, ale neni to nejak zhavý :D Ake každopádně tu bude asi dýl, nebudu mít čas střídat pořád layouty .. No snad se vám líbí.

___________________________________________

btw udělal sem s tou jednou ženskou jednoduchej avatar ♥ mm .. nic moc, já vim že sem čím dál tím horší :( ale chybí inspirace .. hm ? .)

*pff,..

30. ledna 2010 v 15:56 | martyn |  diary

Čaute,
dneska sme byli u babči, před chvílí jsme přijeli, pěkná nuda, to vám teda řeknu. Nevim, musim užívat zbytek soboty. Jen když si uvědomim kolik práce mám na pondělí a musim to zejtra všechno dělat, *ff.. nesnášim neděle.
Dneska sem se pustil do menšího tvoření, docela mi to chybělo vám musim říct, udělal sem tři avatary a pak blend a jeden volnej lay, ale tak to nechci kodovat, někdy to sem hodim.
Jinak chile.blog.cz potřebuje trochu změnu, novej kabát :P Tenhle lay je divnej, je hnusnej.. Takže dneska nějakej novej vytvořím.
No tak ty avatary, ten s těma růžema ♥♥♥♥ no tak jako jenom obrázek a akce ale stejně ♥ :P :D

*ts

29. ledna 2010 v 13:36 | Martyn |  diary
Čau, sem zpátky.
OMG začnu tim že mi je u zadku že si mě spousta z vás vymazala z affs, a je mi u zadku jak pod tento článek nektěří začnou nadávat kvuli soutěži apod. Je mi to fakt jedno.
Myslím si že každý z nás měl obodbí kdy ho blog.cz přestal bavit a každý z nás měl období kdy se po blog.cz začalo stýskat :P no tak sem tady, budu chodit na mé oblíbené blogy a budu sem dávat tak ejden článek deně..grafika nějaká buge, možná i chall. Ale každopádně blog jen o grafice mě fakt nebere. Tak se zatim mějte .. Snad sem někdo občas zajde :D **
m.